Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Vuosi 2007

6.05.2007 Kotka (Erikoisnäyttely): Blaz Kavcic (Slovenia), pennut 5-7kk, 1KP / PU-2

17.5.2007 Tampere: Merja Järnstedt (Suomi), pennut 5-7kk, 1KP / PU-1 & VSP-Pentu

03.6.2007 Lohja: Maija Ånestad (Norja), pentuluokka, 2KP

30.6.2007 Tuusula: Tapio Eerola (Suomi), pentuluokka, 2

14.7.2007 Orivesi: Beata Petevica (Latvia), pentuluokka, 1KP & ROP-Pentu

22.7.2007 Hyvinkää: Päivi Eerola (Suomi), pentuluokka, 1KP & ROP-Pentu

Ryhmänäyttely JUN-ERI JUK4     Hyvinkää 16.9.2007 MIJATOVIC JADRANKA
Erikoisnäyttely JUN-H       Punkalaidun 19.8.2007 CLARKE DOREEN
Ryhmänäyttely JUN-EH JUK1     Helsinki 12.8.2007 RÖÖM NATALIA
Kaikkien rotujen näyttely JUN-H       Joensuu 11.8.2007 NEKROŠIENE NATALJA

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vuosi 2008
 

Kaikkien rotujen näyttely NUO-ERI NUK2     Kouvola 16.8.2008 ASENSI PEINADO PASQUAL
Ryhmänäyttely NUO-H       Nokia 9.8.2008 EDOFF ANNE-CHATRINE
Kaikkien rotujen näyttely NUO-EH NUK3     Helsinki 9.8.2008 REYNIERS RITA
Kansainvälinen näyttely NUO-EH NUK1     Kuopio 2.8.2008 WARMAN BETH
Erikoisnäyttely NUO-EH       Kuopio 1.8.2008 SMITH DEREK
Kansainvälinen näyttely NUO-EH       Kuopio 1.8.2008 JAKKEL TAMAS
Kaikkien rotujen näyttely NUO-EH NUK2     Karjaa 13.7.2008 HEIN INGRID
Kaikkien rotujen näyttely NUO-EH       Järvenpää 29.6.2008 LAWLESS JEAN
Kaikkien rotujen näyttely NUO-ERI NUK1     Järvenpää (Järvenpää) 28.6.2008 DRYBURGH DANIELLE
Kansainvälinen näyttely NUO-ERI NUK2   VASERT Kotka 14.6.2008 BORGES MANUEL LOUREIRO
Ryhmänäyttely NUO-ERI NUK1     Kemi 7.6.2008 SELBACH MONA
Erikoisnäyttely NUO-EH NUK2     Helsinki (Tuomarikartano) 11.5.2008 ANDERSON INGRID
Kansainvälinen näyttely NUO-EH NUK2     Lahti 26.4.2008 CONDO' PIETRO PAOLO
Kansainvälinen näyttely NUO-EH NUK1     Tampere 15.3.2008 BRÅTHEN ULF

                              -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vuosi 2009

Ryhmänäyttely AVO-ERI AVK1 PU2 SERT Tampere 19.9.2009 BERADZE IUZA
Kaikkien rotujen näyttely AVO-ERI AVK4     Porvoo 12.9.2009 FORTE MICHAEL
Ryhmänäyttely AVO-ERI AVK1 PU4 VASERT Porvoo 16.8.2009 BAILEY PEGGY
Ryhmänäyttely AVO-ERI AVK3     Lammi 18.7.2009 PETKEVICA BEATA
Kaikkien rotujen näyttely AVO-ERI AVK1 PU4 VASERT Raasepori (Karjaa) 12.7.2009 KOVACEVIC JASNA
Kaikkien rotujen näyttely AVO-ERI AVK2     Hyvinkää 5.7.2009 MAAS EGE
Kaikkien rotujen näyttely AVO-ERI AVK4     Tuusula 4.7.2009 HECTORS INGRID
Kaikkien rotujen näyttely AVO-EH AVK3     Hämeenlinna 27.6.2009 TUNOLD-HANSEN ANDERS
Ryhmänäyttely AVO-EH       Lappeenranta 21.5.2009 REHANEK PETR
Ryhmänäyttely AVO-ERI AVK1 PU2 SERT Harjavalta 9.5.2009 SELIMOVIC IGOR
Kansainvälinen näyttely AVO-ERI AVK4     Lahti 25.4.2009 SINKO STEFAN
Kansainvälinen näyttely AVO-EH       Tampere 14.3.2009 VAN DE WEIJER MARTIN

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vuosi 2010

Ryhmänäyttely VAL-ERI VAK3     Karkkila 25.9.2010 REDLICKA ANNA
Ryhmänäyttely VAL-ERI VAK1     Tampere 4.9.2010 VOYE KARIN
Kansainvälinen näyttely VAL-ERI VAK2 PU4   Janakkala (Tervakoski) 28.8.2010 SANDBERG CHARLOTT
Kansainvälinen näyttely VAL-ERI VAK1 PU4 VARACA Kotka 19.6.2010 PIZZORNO SERGIO
Kaikkien rotujen näyttely AVO-ERI AVK1 PU1 ROP, SERT, MVA Jämsä 5.6.2010 FLEMING WAYNE
Kaikkien rotujen näyttely AVO-ERI AVK2 PU4   Järvenpää 30.5.2010 LUOSO MATTI
Ryhmänäyttely AVO-ERI       Harjavalta 29.5.2010 KAVCIC MARIJA
Kansainvälinen näyttely AVO-ERI AVK2     Hamina 22.5.2010 KUPFERBERG ZVI
Ryhmänäyttely AVO-ERI AVK3     Lappeenranta 15.5.2010 REDLICKI MIROSLAW
Ryhmänäyttely AVO-ERI       Pori 8.5.2010 IVANISHEVA VALENTINA
Kaikkien rotujen näyttely AVO-ERI AVK4     Lappeenranta 4.4.2010 OLIVEIRA RUI


22.08.2010 Tallinna: Dubravka Reicher (Croatia), VAL ERI / VAK 1 / PU-1, SERT > EE MVA, CACIB, VSP 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vuosi 2011

Kansainvälinen näyttely VAL-ERI VAK1 PU1 SA, VSP, CACIB Janakkala (Tervakoski) 27.8.2011 KIPS GUY
Kansainvälinen näyttely VAL-ERI       Joensuu 13.8.2011 DEUTSCHER ERWIN
Ryhmänäyttely VAL-ERI VAK2   SA Harjavalta 28.5.2011 PETKEVICA BEATA
Kansainvälinen näyttely VAL-ERI VAK1     Helsinki 21.5.2011 FRISK SVANTE
Kansainvälinen näyttely VAL-ERI VAK2     Hamina 21.5.2011 BASKARAN MARTIN
Kansainvälinen näyttely VAL-ERI VAK4     Lappeenranta 23.4.2011 KRALJIC ZLATKO

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vuosi 2012
 

Kansainvälinen näyttely VAL-ERI VAK1 PU1 SA, VSP, CACIB Janakkala 25.8.2012 SPRUYT DIRK
Kaikkien rotujen näyttely VAL-ERI VAK2 PU4 SA Helsinki (Tuomarinkartano) 11.8.2012 SCHEPERS JO
Kansainvälinen näyttely VAL-ERI VAK2     Kuopio (Ravirata) 5.8.2012 HÖIER CHARLOTTE
Kansainvälinen näyttely VAL-ERI VAK3     Kuopio (Ravirata) 4.8.2012 RICKARD STEPHANIE
Kansainvälinen näyttely VAL-ERI VAK4     Kuopio (Ravirata) 3.8.2012 ANDERSSON JOHNNY
Kansainvälinen näyttely VAL-ERI VAK2 PU4 SA Kotka 16.6.2012 DESSERNE SYLVIE
Kansainvälinen näyttely VAL-ERI VAK2 PU3 SA Helsinki (Tuomarinkartano) 16.6.2012 VANHOENACKER ROGER
Kansainvälinen näyttely VAL-ERI VAK3     Joensuu 27.5.2012 KAVCIC MARIJA
Kansainvälinen näyttely VAL-ERI VAK3   SA Vaasa (Botnia halli) 14.4.2012 FOSS ARNE
Kansainvälinen näyttely VAL-ERI VAK2 PU3 SA Turku (Turun Messukeskus) 21.1.2012 FAGERSTRÖM RUNE


24.11.12 Minski AVO EH
25.11.12 Minski AVO EH

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vuosi 2013-2015

Ryhmänäyttely VET-ERI VEK1 PU4 SA, VET VSP Nastola 11.7.2015 WAUBEN JOHN
Kaikkien rotujen näyttely VET-ERI VEK3     Riihimäki 6.6.2015 BRANKOVIC ZORAN
Kaikkien rotujen näyttely VET-ERI VEK1   SA, VET VSP Rauma 16.5.2015 THOMAS TIM
Ryhmänäyttely VET-ERI VEK4     Harjavalta 9.5.2015 BERADZE IUZA
Kansainvälinen näyttely VET-ERI VEK2     Lahti 21.3.2015 SCHELBACH MANDY
Kansainvälinen näyttely VET-ERI VEK3     Helsinki 6.12.2014 WAGNER RUTH
Kaikkien rotujen näyttely VAL-ERI VAK1 PU1 SA, VSP Mäntsälä 19.7.2014 LUOSO MATTI
Ryhmänäyttely VAL-ERI VAK2   SA Tampere 31.8.2013 TARJAN ANNAMARIA
Ryhmänäyttely VAL-ERI       Luumäki 25.8.2013 MATTILA PAAVO
Kaikkien rotujen näyttely VAL-ERI VAK2   SA Hämeenlinna 29.6.2013 TEIXEIRA LUIS PINTO
Kaikkien rotujen näyttely VAL-ERI VAK1   SA Tuusula 29.6.2013 BAILEY PEGGY
Kansainvälinen näyttely VAL-ERI VAK3 PU4 SA Kotka 15.6.2013 PICHARD LAURENT

Ruotsi, Umeå  VAL-ERI, VAK1, PU1, SA, SERT, VSP -> SE CH
Latvia, Ādaži VAL-ERI, VAK2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

©2017 Rocking Flame - suntuubi.com